Ciężarna modelka na okładce Vogue’a!

Kto by pomyślał, że ciąża może być atutem w świecie modelek. Dla młodziutkiej holenderskiej modelki Ymre Stiekema okazała się jednak prawdziwym błogosławieństwem i zapewniła jej już drugą w karierze okładkę Vogue’a.

Kariera Ymre rozwijała się w szybkim tempie i dziewczyna, która w tym roku skończyła 20 lat miała już za sobą kampanie reklamowe dla takich domów mody jak Prada czy Moschino.

Kiedy na holenderskim rynku miała pojawić się tamtejsza wersja Vogue’a oczywistym było, że jej okładkę ozdobi właśnie Ymre. Tak też się stało – w maju ukazał się pierwszy numer Vogue Netherlands z Ymrą właśnie. Modelka nie spodziewała się jednak jak wielkie i to podwójne szczęście spotka ją w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Wiadomość o ciąży z pewnością nie była dla niej czymś oczekiwanym, w końcu jej kariera właśnie nabierała tempa a urodzenie dziecka mogło wykluczyć ją z rynku na co najmniej rok.

Kiedy kilka tygodni temu oficjalnie potwierdziła swój błogosławiony stan stało się coś czego nie spodziewał się nikt, naczelna Vogue Netherlands, Karin Swerink, zaproponowała modelce kolejną okładkową sesję! Ymte skorzystała z okazji, co oczywiście wywołało wiele kontrowersji.

Stylizacja Ymre z żakietem Ralpha Laurena, wysoko podciągniętymi rajstopami uwydatniającymi ciążowy brzuszek, skórzane kozaki i zmysłowa poza, nie wszystkim przypadła do gustu. Jednak dzięki tej okładce Ymre z pewnością pozostanie w pamięci wszystkich.

Dodaj komentarz