Przeszłość Ani Rusowicz

Słyszeliście o zespole Dezire? Ale z pewnością znacie Anię Rusowicz. Właśnie się dowiedziałam, że Ania śpiewała kiedyś w tym zespole.

Od paru lat nie mogę odżałować, że zespół się rozpadł i dziś zaczęłam szukać informacji na temat tego jak potoczyły się dalsze losy jego członków. Zdziwiłam się gdy przeczytałam, że po odejściu z oryginalnego składu Karoliny Stelmasiak, do zespołu dołączył nie kto inny jak Ania Rusowicz.

To co obecnie robi Ania jest tak inne od tego co robiło Dezire, że naprawdę ciężko było mi w to uwierzyć, ale obejrzałam teledyski i faktycznie, to ona! Ania nagrała z Dezire drugą i ostatnią płytę zespołu „Pięć smaków”.

Przy okazji dowiedziałam się, że założycielka grupy Maja Studzińska po zakończeniu działalności zespołu otworzyła w Bydgoszczy firmę zajmująca się projektowaniem wnętrz. Jak powiedziała w jednym z wywiadów rynek muzyczny okazał się zbyt niepewny by móc się z niego utrzymać. Jaka szkoda! To był taki świetny zespół, pojawił się ze swoim stylem nawiązującym do soulu i R&B o wiele wcześniej niż zjawiło się Sistars. Niestety chyba jednak za wcześnie.

Jak widać Ania kontynuuje swoją przygodę z muzyką, nagrywając świetny album, na którym znajdują się m.in. piosenki słynnej mamy Ady Rusowicz („Mój Big Bit”). Po latach poszukiwań i godzenia się ze swoją przeszłością odnalazła swoją drogę. Mnie nadal jednak brakuje Dezire. Może Maja jeszcze kiedyś zdecyduje się na powrót, może Ania ją namówi:).

Póki co pozostają 2 nagrane płyty.

Ania jeszcze z Dezire:

Ania solo:

I jeszcze Dezire:

Dodaj komentarz